Kov 23, 2016 - dienoraštis    1 Comment

Ragana kriaušių pardavėja

Kažkada gyveno, o ir dabar dar tebegyvena, ragana vardu Miškinė. Miškinė augino dviejų rūšių kriaušes. Vienos vadinosi paprastosios kriaušės, o kitos – miškinės .

200px-Rosaceae_-_Pyrus_pyraster_-_PerastroMiškinės kriaušės buvo visiškai nepanašios į paprastąsias. Jos buvo daug mažesnės ir apvalesnės. Miškinė paprastąsias kriaušes parduoda, o miškines pasilieka sau. Atėjo penktadienis. Miškinei tai buvo pasiruošimas turgui. Ragana penktadieniais kriaušes sukrauna į krepšius. Žiemą Miškinė pardavinėja kriaušių džemą. Jį verda rudenį. Tačiau tai jau kita istorija. Taigi, dabar gražus rudens penktadienis. Laikas nuimti derlių. Miškinė pasikvietė į pagalbą kaimynę. Jos vardas buvo Medika. Raganos nuėmė derlių ir pardavė kriaušes. Už tuos pinigus nusipirko šimtą visokių rūšių kriaušių sodinukų.

PABAIGA :)

1 Comment

  • Östen övertolkar, tror jag. Faktiskt existerande slughet brukar i allmänhet kunna anas även bakom luddiga formuleringar. Thente har bara inte koll, och tycker inte att han ska behöva ha det heller. Deal with it!

Got anything to say? Go ahead and leave a comment!