Bal 14, 2018 - Uncategorized    No Comments

Vasaros nuotykiai, ledai ir ne tik

Nors dar ne vasara,  nusprendžiau visus panervinti ir pakalbėti apie ją, draugus, ledus ir another stuff. Taigi, vasara yra nuostabus metas: Maudaisi, valgai 5 porcijas ledų per dieną, ilgai negrįžti namo… Praeita mano vasara nebuvo labai įdomi, todėl aš tiesiog svajoju apie labai karštą, žavią ir kartu gaivią vasarą ir dalinuosi tomis svajonėmis.

Birželio pirmą dieną – nolife, antrą – nolife, trečią – nolife… Juokauju, bet aišku kažkam – tai būtų nuostabiausios atostogos. Bet aš manau, kad likusi dalis būtų labai nepatenkinta nieko neveikimu, todėl yra daug labai įdomios veiklos vasarą. Pavyzdžiui galima paragauti visų skonių ledų ir netgi sukurti ledų dienoraštį: paimti knygutę, į kiekvieną puslapį įklijuoti ledų po popierėlį ir užrašyti nuomonę. Būtų neblogas vasaros projektinis darbelis…

Taip pat galima daug keliauti, išbandyti naujus žaidimus, arba tiesiog visą vasarą praleisti su mylimiausiais draugais, džiaugiantis laisve… Užsiėmimų galimybės vasarą yra labai plačios, pavyzdžiui aš mokysiuos groti gitara ir kalbėti bei rašyti japoniškai (juk nuobodžios moksliukės tik tai ir tegali daryti). Bet šiaip… Iki vasaros liko dar daug laiko, tad tikrai sugalvosite ką per ją veikti :)

Got anything to say? Go ahead and leave a comment!